Kooperačná burza „MODE 2012“ vo Viedni

Kooperačná burza „MODE 2012“ vo Viedni

9. marca 2012 [Bratislava] Dňa 11. mája 2012 organizuje Rakúska hospodárska komora v kooperácii s jej platformou kreatívneho priemyslu www.creativespace.at a platformou AUSTRIANFASHION.NET v priestoroch MuseumQuartier Wien vo Viedni kooperačnú burzu „MODE 2012“.

Medzinárodná kooperačnú burza má v zmysle motta od kontaktov ku kontaktom za cieľ zoznamovať a spájať podnikateľov, dizajnérov a návrhárov z oblasti módneho dizajnu a dizajnu módnych doplnkov a nadväzuje na úspešné podujatie z roku 2009, ktorého sa zúčastnilo 70 firiem a 350 návštevníkov z odbornej verejnosti.

Podujatie je zamerané najmä na výrobné podniky a živnostníkov z oblasti textilného a koženého dizajnu, ako aj návrhárov z oblasti módy a obuvi, ktorí vyrábajú série od 10 do 50 kusov a účastníkom ponúka: zviditeľnenie firmy, priestor na prezentáciu pred publikom z rakúskeho kreatívneho priemyslu, kontakt s novými myšlienkami – inšpiráciu a inováciu, rozšírenie odbytu cez možnosť získať ďalšie zákazky z návrhárskeho prostredia, získanie kontaktov v príbuzných oblastiach, zverejnenie firemného profilu na stránke www.creativespace.at.

Účasť na kooperačnej burze je pre vystavovateľov ako aj návštevníkov bezplatná..